M2TECH
Taliansky výrobca M2TECH patrí medzi priekopníkov vyrábajúcich USB rozhrania navrhnuté pre účely získania digitálneho audio signálu v najvyššej kvalite z bežného PC alebo MACu pripojiteľného k DAC ( Digitálno Analógový Prevodník ) s dôrazom na čo najmenšie množstvom jitteru a nekompromisnú zvukovú kvalitu. Kompaktné prevodníky hiFace Two , alebo hiFace DAC sú veľmi obľúbenými kompaktnými prevodníkmi pre svoju jednoduchosť a spoľahlivosť.
HiFace prevodníky, prevedením vyzerajú ako malý USB kľúč pripojiteľný do Vášho PC, pričom na výstupe získavate digitálny signál ( v prípade hiFace Two ) ktorý privediete do Vášho DA prevodníka, alebo už analógový signál ( hiFace DAC ) pre pripojenie priamo do zosilňovača.
V ponuke sú aj ďalšie vynikajúce produkty, ako hiFace EVO TWO , EWO DAC TWO , EVO CLOCK TWO, EVO SUPPLY TWO, prevodník YOUNG DSD, či slúchadlový zosilnovač MARLEY s možnosťou pripojenia externého nízkošumového napájacieho zdroja VAN DER GRAAF či dokonca AD prevodník JOPLIN pre digitalizáciu Vašich vinylových platní

Copyright © 2009 INTERAUDIO all rights reserved. Mail:info@interaudio.sk. Created by: viatti.com